Rekomendacje

Matura próbna z matematyki przed przyjściem na korepetycje na 14%, po pół roku zajęć z panią Anetą matura w maju zdana na 78%. Myślę, że to mówi samo za siebie :) nie ma lepszej korepetytorki

Basia

Pani Aneta bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia i sprawia, że przedmiot z którym mamy problemy, staje się ciekawszy oraz mamy chęci uczenia się go. Serdecznie polecam!

Maciej

Pani Aneta udziałała e-kopretycji mojej córce z chemii w pierwszej klasie liceum. Córka była bardzo zadowolona. Pani Aneta bardzo dobrze tłumaczy, ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób jasny i zrozumiały. Jest przy tym osobą bardzo sympatyczną i potrafiącą nawiązać fajny kontakt z nastolatkiem. Poza tym Pani Aneta jest elastyczna - można się dogadać ze zmianą terminu zajęć, kiedy coś wypadnie, komuniakcja jest szybka i łatwa. Szczerze polecam.

Kasia

Bardzo dziękuję za pomoc w opanowaniu ważnego materiału, bardzo fajne zajęcia, Pani Aneta jest profesjonalna, bardzo zaangażowana i sympatyczna, pozdrawiam:)

Asia

Pani Aneta bardzo dobrze tłumaczy, lekcje z nią są bardzo przyjemne. Mam z Panią Anetą lekcje chemii jestem z nich bardzo zadowolona. W szkole nie miałam dobrych nauczycieli chemii, z Panią Anetą szybko nadrabiam brakujący materiał.

Julia

Bardzo polecam powyższe zajęcia, gdyż jest to nauczyciel z ogromną wiedzą ,a co najważniejsze potrafi ją bardzo dobrze przekazać. Pani Aneta prowadzi zajęcia w sposób jasny i dba o to czy wszystko jest zrozumiałe. Profesjonalne podejście do nauczania oraz umiejętność dostosowania się do ucznia gwarantują szybkie postępy w nauce. Pani Aneta uczyniła cud jeśli chodzi o moją córkę, klasa 7. Z uczennicy dość słabej z chemii w kilka zaledwie miesięcy uczyniła jedną z lepszych w klasie. Skutkiem korepetycji raz w tygodniu jest proponowane piątkę z minusem. Atmosfera lekcji bardzo przyjazna i komfortowa. Serdecznie dziękuje za pomoc. Super nauczyciel.

Mila

Pani Aneta jest przesympatyczną oraz bardzo zabawną osobą, która genialnie uczy! W zależności z jakim przedmiotem ma się w danym tygodniu problem, ze wszystkim można przyjść. Nie wiem jak poradziłabym sobie bez pani Anety!

Marysia z gimnazjum

Według mnie jest Pani bardzo dobrym nauczycielem, tłumaczy Pani zrozumiale i dogłębnie, fajnie objaśnia jak ktoś ma jakiś problem/ zagwostkę, wszystko jest logiczne i spójne. Atmosfera nauczania jest bardzo przyjemna. Także polecam bardzo Panią jako korepetytorkę.

Dawid, maturzysta z fizyki

Pani Aneta ma świetne podejście do uczniów, jest osobą przystępną łatwo nawiązuje kontakt z uczniem. Zawiłości przedmiotów ścisłych tłumaczy w sposób zrozumiały i prosty. Mój syn był bardzo zadowolony z lekcji i chętnie na nie chodził. Jako korepetytor potrafiła podnieść pewność siebie i wiarę we własne możliwości u dziecka. Oboje z synem byliśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy Panią Anetę, jako osobę która sprawi, że fizyka, matematyka czy chemia przestaną straszyć.

Joanna Grzybek

Polecam korepetycje p. Anety. Są prowadzone w sposób pozwalający na zrozumienie tematu.
Bez najmniejszych problemów zaliczyłem fizykę :-) - choć w technikum należała do najbardziej znienawidzonych przedmiotów.

Artur Iwanowicz student Politechniki Śląskiej

Polecam!!! Aneta jest osobą niezwykle kompetentną, cierpliwą i kontaktową. A co najważniejsze ma dar przekazywania wiedzy. Zajęcia są miłe i skuteczne, Aneta wytłumaczy wszystko do momentu przyswojenia materiału. Mogę szczerze polecić korepetycje wszystkim, którzy chcą się nauczyć fizyki i zdać egzamin. Wszystko wytłumaczone idealnie i od podstaw. Ma dobre podejście i umiejętnie przekazuje swoją wiedzę, pełen profesjonalizm. Jako korepetytor sprawdza się doskonale. Uważam, że tylko takie podejście gwarantuje sukces.

Hortenzja studentka Politechniki Śląskiej.

Dzięki korepetycjom z matematyki z Panią Anetą przeszłam bezproblemowo przez całe liceum, a na deser zdałam maturę lepiej niż się spodziewałam. Bardzo polecam!

Daria

Pani Anetka z pewnością posiada duże kompetencje,mogę polecić ze względu na jej rzetelne podejście do ucznia,potrafi znakomicie dostosować się do każdego,w dodatku jest przesympatyczna co sprawia że chce się chodzić na korepetycje!

Karolina

Pani Aneta to idealny nauczyciel. Cierpliwa, spokojna, pełna empatii i zrozumienia dla ucznia.Jej wszechstronne umiejętności i elastyczność były dodatkowym atutem. Bardzo owocne lata nauki za nami, żal było się rozstać. Podjęcie współpracy z Panią Anetą to był bardzo dobry wybór. Polecam z czystym sercem!

Ewa