Rekomendacje

Pani Aneta jest przesympatyczną oraz bardzo zabawną osobą, która genialnie uczy! W zależności z jakim przedmiotem ma się w danym tygodniu problem, ze wszystkim można przyjść. Nie wiem jak poradziłabym sobie bez pani Anety!

Marysia z gimnazjum

Według mnie jest Pani bardzo dobrym nauczycielem, tłumaczy Pani zrozumiale i dogłębnie, fajnie objaśnia jak ktoś ma jakiś problem/ zagwostkę, wszystko jest logiczne i spójne. Atmosfera nauczania jest bardzo przyjemna. Także polecam bardzo Panią jako korepetytorkę.

Dawid, maturzysta z fizyki

Pani Aneta ma świetne podejście do uczniów, jest osobą przystępną łatwo nawiązuje kontakt z uczniem. Zawiłości przedmiotów ścisłych tłumaczy w sposób zrozumiały i prosty. Mój syn był bardzo zadowolony z lekcji i chętnie na nie chodził. Jako korepetytor potrafiła podnieść pewność siebie i wiarę we własne możliwości u dziecka. Oboje z synem byliśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy Panią Anetę, jako osobę która sprawi, że fizyka, matematyka czy chemia przestaną straszyć.

Joanna Grzybek

Polecam korepetycje p. Anety. Są prowadzone w sposób pozwalający na zrozumienie tematu.
Bez najmniejszych problemów zaliczyłem fizykę :-) - choć w technikum należała do najbardziej znienawidzonych przedmiotów.

Artur Iwanowicz student Politechniki Śląskiej

Polecam!!! Aneta jest osobą niezwykle kompetentną, cierpliwą i kontaktową. A co najważniejsze ma dar przekazywania wiedzy. Zajęcia są miłe i skuteczne, Aneta wytłumaczy wszystko do momentu przyswojenia materiału. Mogę szczerze polecić korepetycje wszystkim, którzy chcą się nauczyć fizyki i zdać egzamin. Wszystko wytłumaczone idealnie i od podstaw. Ma dobre podejście i umiejętnie przekazuje swoją wiedzę, pełen profesjonalizm. Jako korepetytor sprawdza się doskonale. Uważam, że tylko takie podejście gwarantuje sukces.

Hortenzja studentka Politechniki Śląskiej.